Rooba koduklubi kaotas CSKA-le

Robert Rooba
Robert Rooba Autor/allikas: Gavriil Grigorov/TASS

Eesti jäähokikoondislase Robert Rooba koduklubi Tšerepovetsi Severstal kaotas KHL-is lisaajal Moskva CSKA-le 2:3. Sellega lõppes Tšerepovetsi üheksamänguline võiduseeria.

Tšerepovets läks esimesel perioodil küll juhtima, kuid CSKA viskas teisel perioodil kaks järjestikust väravat ning tegi seisuks 1:2. Lisaajale aitas Tšerepovetsi Andrei Aleksejev.

Lisaajal väravaid ei visatud ning karistuslöökidega võitis CSKA Konstantin Okulovi väravast.

Rooba sai mänguaega 16 minutit ja 36 sekundit. Selle aja jooksul tegi ta kolm pealeviset.

Läänekonverentsis hoiab Severstali meeskond 35 punktiga viiendat kohta. Moskva CSKA on 37 punktiga kolmas.

Toimetaja: Sirli Vaarik