Vehmaneni nädal lõppes hooaja parima esitusega

Korvpall
Korvpall Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Soome korvpalli kõrgliigas tegi Rakveres üles kasvanud Kiur Thomas Vehmanen laupäeval oma tänavuse hooaja parima mängu, kui aitas Loimaa Bisonsi kodusaalis 71:64 (21:18, 14:21, 22:20, 14:5) võidule BC Nokia vastu.

Pingilt alustanud 21-aastane Vehmanen teenis mänguaega 22,5 minutit ja kogus 13 punkti (kahesed 2/6, kolmesed 2/3, vabavisked 3/9), kolm lauapalli, kolm resultatiivset söötu, kaks pallikaotust, kaks isiklikku viga ning tema vastu tehti koguni kuus viga, vahendab korvpall24.geenius.ee.

"Me tahtsime seda võitu rohkem ja lõpplahendus sündis viimastel minutitel," kommenteeris mängujärgsel pressikonverentsil Vehmanen. "Treeningutel on viimastel aegadel olnud päris hea tunne ning täna vise kukkus (ka mängus) ning siit läheme edasi."

See oli Bisonsi selle nädala teine kohtumine, kui kolmapäeval jäädi suurelt 69:104 alla Tampereen Pyrintöle. Vehmanen 13,5 minutiga pealeviskeid ei sooritanud ja skoori ei avanud ning kogus protokolli ühe korvisöödu, kolm pallikaotust ja kolm isiklikku viga.

Vehmaneni 11 mängu keskmised näitajad on olnud 16,5 minutit, 3,1 punkti, 3,1 korvisöötu ja 1,4 lauapalli.

Bisons on liigatabelis nüüd kolme võidu ja kaheksa kaotusega 12 tiimi hulgas 10. kohal.

Toimetaja: Sirli Vaarik