Viimsi oli kindlalt Tarvast parem

{{1636823220000 | amCalendar}}
Devin Lee Harris (palliga)
Devin Lee Harris (palliga) Autor/allikas: Priit Mürk / ERR

Korvpalli Eesti-Läti ühisliigas teenis uustulnuk KK Viimsi/Sportland enda viienda võidu, alistades kodusaalis 84:73 Rakvere Tarva.

Viimsi pani jõuvahekorra paika juba esimesel veerandajal, poolajapausile mindi Viimsi 50:36 eduseisus. Kolmandal veerandil juhiti vahepeal ka 17 punktiga, lõpuks jäädi peale 11 punktiga.

Võitjate ridades viskas Devin Lee Harris 17 punkti, võttis viis lauapalli ja andis viis korvisöötu. Karl-Johan Lips lisas 16 punkti, võttis üheksa lauapalli ja andis kaheksa resultatiivset söötu. Ronalds Szakis viskas samuti 16 punkti ja võttis seitse lauapalli, Taavi Jurkatamm lisas 15 ja Rain Veideman 14 punkti.

Tarva parim oli Igor Josipovic 17 punkti ja üheksa lauapalliga.

Viimsil on nüüd kirjas viis võitu ja kaks kaotust, mis annab neile praegu tabelis kuuenda koha. Tarvas jätkab eelviimasel ehk 13. kohal, olles ühe võidu kõrvale saanud seitse kaotust.

Tallinna Kalev alistas kodus 74:67 Latvijas Universitate. Poolajapausile mindi külaliste ühepunktilises eduseisus 38:37 ja kolmas veerandaeg kulges üsna võrdsete heitlusena, kuid viimasel veerandil pani Kalev siiski enda paremuse maksma.

Kalevi parim oli Joonas Järveläinen 21 punktiga, vastaste ridades viskas Edvards Mezulis samuti 21 punkti.

Liigatabelis on nii Tallinna Kalevil kui Latvijas Universitatel nüüd kirjas kolm võitu ja neli kaotust.