Jürgens kordas hooaja avamängus oma NCAA karjääri punktirekordit

Carlos Jürgens (palliga)
Carlos Jürgens (palliga) Autor/allikas: SCANPIX/AFP

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis peeti teisipäeval uue korvpallihooaja esimesed kohtumised ning väljakul käisid ka mitmed eestlased.

Mullusel NCAA finaalturniiril 16 parema sekka jõudnud Carlos Jürgensi kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles sai avamängus kaotuse, jäädes võõrsil 80:109 alla Colorado State Ramsile, vahendab Korvpall24.geenius.22.

Algviisikusse pääsenud Jürgens viibis väljakul omadest kõige kauem, 31 minutit, mille jooksul viskas meeskonna paremuselt teise skooritegijana 15 punkti (kahesed 6/9, vabavisked 3/3), hankis neli lauapalli, andis kolm korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike ja blokeeris kaks vastaste viset. Sellega kordas Jürgens ka oma NCAA karjääri punktirekordit.

Nii Matthias Tassi kui ka Leemet Böckleri kodumeeskonnaks olev Saint Mary's Gaels võõrustas hooaja avamängus Prairie View A&M Panthersit, kes alistati tulemusega 87:68.

Algviisikusse kuulunud Tass sai mänguaega 25 minutit, mille jooksul viskas ta 9 punkti (kahesed 4/6, vabavisked 1/3), hankis 3 lauapalli, jagas sama palju korvisööte, tegi ühe vaheltlõike ning blokeeris ühe vastaste pealeviske. Böckler pääses väljakule vaid minutiks.

Loe pikemalt portaalist Korvpall24.geenius.ee.