Milan ja Napoli jätkavad kaotusteta

Milano Inter
Milano Inter Autor/allikas: SCANPIX/CHINE NOUVELLE/SIPA

AC Milan jätkab Itaalia kõrgliigas kaotusteta hooaega, kui pühapäeval mängiti Milano Interiga 1:1 viiki. Milani edu Interi ees on nüüd seitse punkti.

Interi värava lõi 11. minutil suvel Milanist Interisse siirdunud Hakan Calhanoglu. Kuus minutit hiljem lõi Stefan de Vrji peaga omavärava, mis tegi seisuks 1:1. 27. minutil tõrjus Milani väravavaht Ciprian Tatarusanu Lautaro Martinezi penalti.

Napoli ei suutnud samuti enamat 1:1 viigist Hellas Verona vastu. Verona eest lõi värava Giovanni Simeone, kes on viimases seitsmes liigamängus löönud üheksa väravat. Napoli värava lõi Giovanni di Lorenzo.

Mängu viimastel minutitel jäi Verona väljakule üheksakesi, kui Daniel Bessa ja Nikola Kalinic said mõlemad teise kollase kaardi ja eemaldati mängust.

Venezia – Roma 3:2
Sampdoria – Bologna 1:2
Udinese – Sassuolo 3:2
Lazio - Salernitana 3:0
Napoli – Hellas Verona 1:1
AC Milan – Milano Inter 1:1

Toimetaja: Sirli Vaarik