Kubassova sai suure võidu, Israel lõi Kreekas oma esimese värava

Vlada Kubassova
Vlada Kubassova Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Väliseestlaste pühapäev oli väravaterohke. Vlada Kubassova koduklubi tõusis suure võidu abil edetabelis teiseks, Gerli Israel lõi oma esimese värava ning Georgi Tunjovi klubi Carrarese Calciosse kaotas 1:4.

Kubassova koduklubi Como võttis Itaalia Serie B kohtumises Ravella üle kindla 3:0 võidu. Avavärava lõi Alison Rigaglia ning teise 73. minutil Greta di Luzio. Lõppskoori vormistas seitsmekuulise vigastuspausi järel platsile naasnud Vivien Beil, kes palli 30 meetri kauguselt väravasse lõi. Kubassova koduklubi asub tabelis teisel real, jäädes liidrile alla kahe punktiga, vahendab soccernet.ee.

Kreeka kõrgliigaklubis Kreeta OFI mängiv Gerli Israel alistas tulemusega 2:0 Missolonghi. Esimest korda sai jala valgeks ka eestlanna, kindlustades naiskonna esimese võidu. OFI on oma liigas kolme punktiga kuues. Kaks esimest kohtumist lõppesid kaotustega.

Georgi Tunjov vaatas varupingilt, kuidas tabelinaaber Olbia tema koduklubi Carrarese vastu 4:1 võidu võitis ja ühtlasi sellega liigatabelis neist mööda tõusis. Tunjovi koduklubi jätkab liigatabelis 20 meeskonna konkurentsis 14. kohal.

Kristoffer Grauberg Lepiku koduklubi Akropolis IF kaotas 0:2  IK Bragele . Lepik sekkus mängu 84. minutil. Akropolis asub kohtumise järel 12. tabelireal ning punkti vähem teeninud Brage kohe järgmisel.