TalTechi hea hoog püsib

TalTechi korvpallimeeskond
TalTechi korvpallimeeskond Autor/allikas: Catherine Kõrtsmik/TalTech Basketball/Facebook

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas võitis TalTech kodusaalis AVIS UTILITAS Raplat 82:73 ja kindlustas turniiritabelis kuue võiduga kolmandat kohta.

Esimesel veerandajal koguni kaheksa punktiga (15:23) külalistele alla jäänud tallinlased tasakaalustasid kohtumise teisel perioodil, mil oldi vastastest 21:12 üle. Poolajapausile mindi võõrustajate napis 36:35 paremuses, vahendab basket.ee.

Kolm minutit enne kolmanda veerandi lõppu 48:53 kaotusseisu jäänud TalTech keeras seejärel vastaste mängu lukku ning viskas järelejäänud ajaga 13 vastuseta jäänud punkti, mis neile otsustava perioodi eel andis edu 61:53.

Viimase veerandaja keskpaiku korraks juba 17-punktilist üleolekut nautinud kodumeeskonna hoog seejärel pisut rauges, kuid kolmas järjestikune täistabamus tuli siiski veenvalt.

Edukalt jätkas ka hooaja neljanda võidu teeninud KK Viimsi/Sportland, kui kodusaalis alistati BK Liepaja 81:69.

Avaveerandil külalistele 18:19 alla jäänud viimsilased kehtestasid end teisel mänguperioodil 18:9 ning läksid poolajapausile 36:28 eduseisus.

Kolmandal veerandajal lubati lätlastel vahet vähendada punkti võrra, kuid otsustaval kümnel kindlustasid Valdo Lipsu hoolealused üleoleku tulemusega 81:69.

Viimsi eest viskas Rain Veideman 19 ning Karl-Johan Lips 18 punkti.

Toimetaja: Sirli Vaarik