Neymar lõi kaks väravat, PSG võttis 11. võidu

Neymar pühendas enda väravad Brasiilia kantrilauljale Marilia Mendoncale, kes hukkus lennuõnnetuses. Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Jalgpalli Prantsusmaa kõrgliigas kasvatas Pariisi Saint-Germain liigatabelis järgmise klubiga vahe kümnepunktiliseks, võttes hooaja 11. võidu 13 mängust. PSG alistas võõrsil 3:2 Bordeaux'.

Esimesel poolajal skooris PSG eest kahel korral Neymar, 63. minutil lõi Kylian Mbappe seisuks 3:0. Mängu lõpp kujunes küll pisut pingeliseks, kui Bordeaux lõi kaks tagasi – 78. minutil oli täpne Alberth Elis ning teisel lisaajal skooris M'Baye Niang. "Meile löödud väravad olid välditavad, aga lõppkokkuvõttes tundsime end siiski hästi. Püüame iga päev areneda ja loodetavasti läheme üha paremaks," kommenteeris Mbappe.

Neymar pühendas enda väravad Brasiilia kantrilauljale Marilia Mendoncale, kes hukkus reedel lennuõnnetuses.

Lille – Angers 1:1 (1:0)
Bordeaux – PSG 2:3 (0:2)