Pärnu Sadam alistas Läti klubi 23 punktiga

Robert Valge viis Pärnu Sadama võidule.
Robert Valge viis Pärnu Sadama võidule. Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Pärnu Sadam alistas korvpalli Eesti-Läti liigas kodusaalis Valmiera Glass Via võistkonna 94:71 (18:18, 23:19, 28:17, 25:17) ja kirjutas tabelisse ühe kaotuse kõrvale kolmanda võidu.

Pärnu rebis vahe sisse kolmandal veerandajal, kui asuti juhtima 51:37. Valmiera tuli korraks viie punkti kaugusele (57:52), aga perioodi lõpuks oli pärnakate edu 15 silma (69:54).

Viimasel veerandil enam mingit tagasivaatamist ei olnud ja Pärnu kasvatas vahe enam kui paarikümnele punktile (parimal juhul juhiti 86:57) ja võideti 94:71.

Pärnu parimad olid Robert Valge 23 ja Kasey Hill 20 punktiga. Koguni 23 pallikaotust teinud Valmiera palluritest jõudsid Ricards Greitans ja Klavs Dubults kümne silmani.

Kui Pärnu oli kirjas kolm võitu ja üks kaotus, siis Valmiera on saanud esimesest seitsmest mängust vaid ühe võidu. Ainsana jätkab kaotuseta Ventspils (6-0).