Sorgata Venlo kaotas Hollandis Ajaxi noortele

Erik Sorga
Erik Sorga Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Eesti jalgpallikoondislase Erik Sorga tööandja VVV-Venlo pidi Hollandi esiliigas tunnistama Amsterdami Ajaxi noortemeeskonna 3:1 paremust.

Ajaxi duubel asus Venlo koduväljakul juba neljandal minutil juhtima ja ehkki Venlo viigistas teise poolaja alguses, vastasid külalised õige pea veel kahe väravaga, kirjutab Soccernet.ee.

Hollandi A-koondistki esindanud paremkaitsja Devyne Renschi eemaldamise järel lõpetas Jong Ajax küll mängu kümnekesi, ent Venlol ei õnnestunud nappide minutitega enam arvulist ülekaalu ära kasutada.

Sorga jälgis kohtumist seekord vahetusmeeste pingilt. Liigatabelis on neli viimast kohtumist kaotanud Venlo vajunud 20 meeskonna konkurentsis 15. reale, ent näiteks kaheksandast kohast ollakse vaid kolme punkti kaugusel.