Tallinna Mõõgale prognoositakse üle 200 osaleja 40 riigist

Vehklemise MK-sari algab kahe ja poole nädala pärast Tallinnas toimuva 51. Tallinna Mõõga turniiriga. Oma esimese võistluse pärast olümpiamänge teeb ka kuldne Eesti epeenaiskond.

"51. Tallinna Mõõk toimub 19.-21. novembrini Kalevi Spordihallis. Terviseamet on andnud turniiri korraldamisele heakskiidu," lausus turniiri direktor Jüri Salm ERR-ile. "Koroonaviiruse leviku tõkestamise plaan näeb eelkõige ette regulaarset testimist. Testima peavad kõik osalejad olenemata sellest, kas nad on vaktsineeritud või mitte."

Oma esimese stardi pärast olümpiamänge teeb Tallinna Mõõgal ka Eesti epeenaiskond. Piiratud arv publikut pääseb turniiri vaatama laupäeval ja pühapäeval, mil toimuvad vastavalt individuaal- ja tiimivõistlused.

"Hetkel on oma osalemist teatanud suurusjärgus 30 riiki, sealhulgas kõik tugevad vehklemismaad," lausus Salm. "Selle põhjal julgen prognoosida üle 200 osaleja 40 riigist. Ta on meile ka väljakutse. Anda hooajale hea avastart. Kõigi huvides on, et see võistlus võimalikult ohutult läbi viiakse."

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: