NHL: Hurricanes jätkab võidulainel

Carolina Hurricanes
Carolina Hurricanes Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

Möödunud öösel teenis jäähokiliigas NHL hooaja kaheksanda võidu Carolina Hurricanes. Carolina alistas Arizona Coyotesi 2:1.

Carolina Hurricanes pole sel hooajal veel NHL-is ühtegi kaotust tunnistanud ning möödunud öösel teenis meeskond kaheksanda võidu. Koduväljakul mänginud Carolina alistas 2:1 tulemusega Arizona Coyotesi.

Arizona läks kohtumist Christian Fischeri väravast juhtima, ent teisel perioodil viigistas seisu Martin Necas ning Carolina võiduvärava viskas kolmandal perioodil Brett Pesce.

New York Rangers teenis hooaja kuuenda võidu, kui alistasid võõrsil Seattle Krakeni 3:1. Rangersi eest viskasid väravad Chris Kreider, Adam Fox ja Barclay Goodrow. Krakeni ainsa värava viskas Jordan Eberle.

Columbus Blue Jackets vajas karistusviskeid, et alistada 4:3 tulemusega New Jersey Devilsi. Normaalajal mängisid meeskonnad 3:3 viiki ning võiduväravat ei suutnud lisaajal kumbki võistkond visata. Karistusvisetel oli esimesena resultatiivne Columbusi ründaja Jakub Voracek ning Columbus teenis hooaja viienda võidu.

Carolina Hurricanes - Arizona Coyotes 2:1
New York Rangers - Seattle Kraken 3:1
Columbus Blue Jackets - New Jersey Devils 4:3
Anaheim Ducks - Montreal Canadiens 4:2
Los Angeles Kings - Buffalo Sabres 3:2

Toimetaja: Henrik Laever