Denis Grabe saavutas USA-s toimunud suurturniiril viienda koha

Denis Grabe
Denis Grabe Autor/allikas: EPBF.com

USA-s toimunud rahvusvahelisel 9-palli turniiril saavutas Eesti edukaim piljardisportlane Denis Grabe viienda koha.

Grabe kaotas veeranfinaalis Filipiinide esindajale ja turniiri hõbedale Dennis Orcollole tulemusega 10:7. 128 osalejaga turniiri võitis Austria sportlane Albin Ouschan, kes alistas finaalis Dennis Orcollo seisuga 13:6.

Lisaks 9-palli turniirile osales Grabe septembrikuus ka US Openil kus saavutas üheksanda koha.

Kahe kuu pikkuselt USA turneelt koju jõudev Grabe sõidab teisipäeval Türki Euroopa meistrivõistlustele. Lisaks Grabele kuuluvad Eesti koondisesse ka Mark Mägi, Gert Maimre, Karl Gnadeberg ja Rainer Laar. Laar saavutas Türgis laupäeval lõppenud Euro-Tour osavõistlusel 33. koha.

Toimetaja: Kirte Katrin Sarevet