Barcelona kaotas jälle, Depay eksis penaltil

Fc Barcelona mängija Gerard Pique
Fc Barcelona mängija Gerard Pique Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Hispaania jalgpalli kõrgliigas sai teise järjestikuse kaotuse FC Barcelona, kui võõrsil jäädi 0:1 alla Rayo Vallecanole.

Vallecano eest lõi 30. minutil värava Colombia ründaja Radamel Falcao, kes sai väravasöödu Oscar Trejolt. Teisel poolajal ei suutnud Memphis Depay enda teenitud penaltit Barcelona eest realiseerida. See oli Depayle ligi kolmeaastase pausi järel esimene eksimus penaltipunktilt.

Viimasest neljast mängust vaid ühe võitnud Barcelona on kümne mänguga kogunud 15 punkti ja asub liigatabelis alles üheksandal kohal, ühe mängu rohkem pidanud Vallecano on 19 punktiga neljandas.

Mallorca - Sevilla 1:1

Rayo Vallecano - Barcelona 1:0

Toimetaja: Kirte Katrin Sarevet