Matšpalle omanud Malõgina sai Kasahstanis valusa kaotuse

Elena Malõgina
Elena Malõgina Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

21-aastane Elena Malõgina (WTA 530.) langes Kasahstanis Karagandas peetaval 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril veerandfinaalis konkurentsist välja.

Malõgina kaotas kolm tundi ja 13 minutit kestnud kohtumises 4:6, 6:4, 6:7 (6) endast aasta nooremale šveitslannale Valentina Ryserile (WTA 595.).

Malõgina jäi otsustavas setis 0:2 ja 1:4 kaotusseisu, kuid võitis siis neli geimi järjest ja pääses 5:4 juhtima ning asus servima, kuid kaotas enda pallingugeimi. Seejärel murdis ta taas Ryseri servi ja seisul 6:5 oli tal enda pallingul kaks matšpalli, kuid Ryseril õnnestus need päästa ja taas murda ning sett kiiresse lõppmängu viia. Seal oli Malõginal seisul 6:4 taas kaks matšpalli, kuid Ryser päästis ka need ja võitis neli punkti järjest, jäädes kiires lõppmängus peale 8:6.

Malõgina realiseeris mängu jooksul 19 murdevõimalusest kaheksa, Ryseril õnnestus 20 murdepallist ära kasutada üheksa. Mängitud punktidest võitis Malõgina 131 ja Ryser 134.