Tabeliliider Pikk sai Lätis suure võidu

Artur Pikk
Artur Pikk Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti koondise kaitsja Artur Pikk sai kolmapäeval Läti kõrgliigas suure võidu, kui võõrsil alistati Metta 5:2.

Pikk kuulus Riia FS-i algkoosseisu ja tegi vasakkaitses kaasa terve kohtumise. Vasakpoolkaitsja Emerson viis RFS-i 23. minutil juhtima ning kümme minutit hiljem lisas teise värava Andrej Ilic. Kuigi Metta lõi 38. minutil seisuks 1:2, läks Riia FS puhkepausile Emersoni teise tabamuse abil eduseisus 3:1, vahendab Soccernet.ee.

59. minutil vähendas Metta oma kaotusseisu taas minimaalseks, aga kolm minutit hiljem vastas Kevin Friesenbichler ning viis klubi 4:2 juhtima. Lõppseisu 5:2 vormistas 77. minutil kübaratrikiga Emerson.