Uustulnuk üllatas Fiorentinat ja võttis hooaja teise võidu

Mattia Aramu
Mattia Aramu Autor/allikas: SCANPIX/PA Images

Itaalias sai väiksemat sorti üllatusega hakkama Serie A uustulnuk Venezia, kes alistas Fiorentina seisuga 1:0.

Mängu ainsa värava lõi 36. minutil ründav poolkaitsja Mattia Aramu. 77. minutil jäi Fiorentina oma ääreründaja Riccardo Sottili teise kollase kaardi tõttu ka arvulisse vähemusse ning kuigi mängu eel peeti neid selgeks soosikuks, jäädi nullile ja Veneziale ühest väravast piisas, vahendab Soccernet.ee.

Mulluse hooaja tulemusena Serie B-st kõrgseltskonda kerkinud Veneziale oli see tänavuse hooaja teine võit, mille kõrvale on neil kaheksast mängust ette näidata ka kaks viiki. Liigatabelis jagatakse nüüd kaheksa punktiga 12.-15. kohta. Fiorentina ja Bologna jagavad 12 punktiga 8.-9. kohta.