Kombineeritud püramiidi Eesti meistriks tuli Aleksandr Tsernuhha

Vasakult Maksim Filatov, Aleksandr Tsernuhha, Aleksandr Anikin, Kristjan Sihvonen
Vasakult Maksim Filatov, Aleksandr Tsernuhha, Aleksandr Anikin, Kristjan Sihvonen Autor/allikas: Eesti Piljardiliit

Nädalavahetusel Tallinnas peetud kombineeritud püramiidi (tuntud ka Vene-piljardi nime all) Eesti meistritiitli pälvis Aleksandr Tsernuhha, kes oli finaalis kindlalt seisuga 4:0 üle Aleksandr Anikinist. Kolmanda koha saavutasid Kristjan Sihvonen ja Maksim Filatov.

Turniiri vältel peetud viiest kohtumisest nelja puhul loovutas värske Eesti meister Tsernuhha vastasele vaid ühe mängu ning finaali võitis kindlalt seisuga 4:0.

"On tore tõdeda, et maailmas vähe populaarsel piljardiliigil – püramiidil – on Eesti piljardispordis väga kindel koht ning alaga tegelevate sportlaste arv on stabiilne. Piljardiliik on väga omapärane ning erineb märkimisväärselt niinimetatud tavapiljardist,", ütles Eesti Piljardiliidu esindaja Kristjan Kuusik peale turniiri.

Püramiidis toimuvad Eesti meistrivõistlused kolmes erinevas formaadis. Lisaks nädalavahetusel peetud kombineeritud püramiidile leiavad oktoobri viimasel nädalavahetusel aset ka dünaamilise püramiidi võistlused ning 20.-21. novembril toimuvad Eesti meistrivõistlused vabas püramiidis.

Toimetaja: Kirte Katrin Sarevet

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: