U-19 koondis alustas EM-valikturniiri kaotusega Austriale

Eesti - Leedu U-19 jalgpalli maavõistlus
Eesti - Leedu U-19 jalgpalli maavõistlus Autor/allikas: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Eesti U-19 koondis alustas Ungaris toimuvat EM-valikturniiri kaotusega, kui Austria eakaaslastele jäädi pärast 0:1 lõppenud avapoolaega alla 0:4.

Austria läks kohtumist juhtima juba teise minuti alguses. Vasakkaitsja Sebastian Kapsamer toimetas palli oma äärelt karistusalasse, kus Muharem Huskovicil õnnestus pall üle Georg Mattias Laguse Eesti väravasse lennutada.

Mängu saatus sai teisel poolajal selgeks vähem kui veerandtunni jooksul, kui Austria oli täpne nii 60., 65. kui ka 73. minutil, mil väravad said enda nimele vastavalt Nikolas Veratschnig, Adis Jasic ning Lorenzo Coco.

Eesti järgmised vastased on Ungari ja Valgevene. Võõrustaja Ungariga kohtutakse laupäeval, 9. oktoobril kell 18.45 ja valikturniir lõpeb teisipäeval, 12. oktoobril kell 16 Valgevene vastu.

Toimetaja: Kirte Katrin Sarevet