Gerd Kanter jätkab Euroopa Olümpiakomiteede sportlaskomisjoni juhina

Gerd Kanter EKSL üldkogul
Gerd Kanter EKSL üldkogul Autor/allikas: Jana Laigo

50 Euroopa Olümpiakomiteed ühendav katusorganisatsioon hääletas Horvaatia Dubrovnikus peetud üldkogul Euroopa Olümpiakomiteede (EOC) sportlaskomisjoni liikmeks olümpiavõitja Gerd Kanteri, kes valiti uuesti ka järgmiseks kaheks aastaks sportlaskomisjoni juhiks.

Suvealade sportlastest pääsesid sportlaskomisjoni lisaks Kanterile kergejõustiklane Blanka Vlasic (Horvaatia), triatleet Alistair Brownlee (Suurbritannia), purjetaja Pavlos Kagialis (Kreeka), vibulaskja Alexandra Longova (Slovakkia), taekwondo sportlane Gwladys Epangue (Prantsusmaa), vahendab Eesti Kergejõustikuliidu kodulehekülg.

Talialadelt osutusid valituks iluuisutaja Jonathan Guerreiro (Venemaa) ja lühirajauisutaja Viktor Knoch (Ungari).

Kanter, kes on ka Eesti Olümpiakomitee sportlaskomisjoni esimees, märkis oma ettekandes, et jätkuvalt on vaja tõsta sportlaste teadlikkust sportlaskomisjoni tööst.

"Tahame, et kõigi Euroopa olümpiasportlasteni jõuaks teadmine, et sportlaskomisjon tegutseb, et igal sportlasel on võimalus oma mõtteid ja seisukohti avaldada ning et nendel mõtetel ja seisukohtadel on sportlaskomisjoni kaudu kandepind," lausus ta.

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: