Alanyas lõppesid noorte Euroopa meistrivõistlused triatlonis

Eesti võistkond Türgis toimunud noorte Euroopa meistrivõistlustel
Eesti võistkond Türgis toimunud noorte Euroopa meistrivõistlustel Autor/allikas: Marko Albert/Eesti Triatloni Liit

Möödunud nädalal toimusid Türgis, Alanyas noorte Euroopa meistrivõistlused triatlonis.

Võistlusest said osa võtta noorsportlased vanuses 15 kuni 17 eluaastat. Eestit esindasid Liis Kapten, Mari Mai Ruus, Grete Maria Savitsch, Gregor Rasva, Sander Aavik ja Rasmus Boisen.

Euroopa meistriks tuli noormeeste seas itaallane Fiorenzo Angelini, neidude võistluse võitis Luksemburgi esindaja Mara Krombach.

Parima eestlasena sai Gregor Rasva noormeeste peafinaalis 17. koha. B-finaalis sai Rasmus Boisen 20. koha, Sander Aavik võistlust ei lõpetanud.

Neidude B-finaalis saavutas Liis Kapten 12. koha, Grete Maria Savitsch lõpetas 21. kohal.

Võistkondlikus võistluses saavutas Eesti meeskond 14. koha. Võistluse võitis Ungari võistkond, teise koha sai Itaalia ja kolmanda koha pälvis Venemaa.

Toimetaja: Henrik Laever