Vorskla hoiab esikolmikust kinni, liidripositsioonil olev RFS kaotas punkte

Artur Pikk
Artur Pikk Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Laupäeval käisid platsil mitmete võõrsil mängivate Eesti jalgpallurite koduklubid - võidurõõmu sai tunda Joonas Tamm, viikidega leppisid nii Artur Pikk kui ka kõrvaltvaatajateks jäänud Henri Järvelaid ja Georgi Tunjov.

Läti kõrgliigas liidrikohta hoidvad Pikk ja RFS mängisid 1:1 viiki neljandal positsioonil oleva Liepajaga. Liepaja asus mängu 58. minutil Mihhail Gordeitšuki väravast juhtima, seisu viigistas Ziga Lipuscek veerand tundi enne mängu lõppu. Eestlasest vasakkaitsja alustas kohtumist põhikoosseisus ja vahetati välja 68. minutil, vahendab Soccernet.ee.

Sama lõpptulemusega leppis ka vigastatud Järvelaiu koduklubi Sogndal, kui Steffen Skaleviku avaväravale vastas FK Jervi poolt John Norheim. Sarnaselt Järvelaiule vaatas kohtumist kõrvalt ka Itaalias mängiv ja täna mängukeeldu kandnud Tunjov, kelle koduklubi Carrarese leppis Montevarchiga 2:2 viiki.

Tamm kuulus aga keskkaitsjana põhirivistusse, kui tema koduklubi Poltava Vorskla võttis teise poolaja väravatest Petrove Inguletsi vastu kindla 3:0 võidu