Markus Mölder jõudis ITF-i turniiril poolfinaali

Tennis
Tennis Autor/allikas: Pixabay

Lätis toimuval juunioride ITF-i turniiril on häid esitusi teinud noor Eesti tennisist Markus Mölder, kes jõudis üksikmängus poolfinaali ja paarismängus finaali.

Mölder on üksikmängu turniiril esimese asetusega. Esimeses ringis alistas Mölder Matiss Ulmanise 6:1, 6:0, teises ringis Ruslans Filipenko 6:1, 6:2. Veerandfinaalis oli Mölderi vastaseks Nikolajs Galkins, kelle Mölder alistas tulemusega 6:4, 6:3.

Poolfinaalis kohtub Mölder turniiril neljanda asetusega lätlase Reinis Kupfersiga. Alex-Andre Ojassalu jõudis samal turniiril samuti veerandfinaali, ent pidi tunnistama lätlase Davids Spaksi 1:6, 4:6 paremust.

Noormeeste paarismängus olid Mölder ja Davids Spaks asetatud esimesena ning pääsesid mänguta veerandfinaali, kus nad võitsid kindlalt. Poolfinaal läks neil raskemalt, ent alistasid Läti paari Nikolajs Galkins/Reinis Kupfersi 4:6, 6:3, 10:8 ja jõudsid paarismängu finaali.

Finaalis kohtuvad Mölder ja Spaks lätlase Daniels Tensi ja leeduka Dominykas Stonkusega.

Neidude üksikmängus jõudis eestlannadest veerandfinaali Brit Martin, kes võitis Nikola Nikolajevat 7:6, 6:0 ja Maria Golovinat 3:6, 7:5, 6:2. Veerandfinaalis kaotas Martin Sofia Mihailetsile 6:4, 2:6, 6:7.