Meinhard lõi kaheksa sekundit enne lisaaja lõppu võiduvärava

Alex Meinhard

Tartu Santose kasvandik Alex Meinhard jätkab Ameerika üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis Tulsa Hurricane'iga suurepärases hoos ning aitas koduklubi kahe väravaga 2:1 võiduni SMU üle. Eestlase otsustav tabamus sündis kaheksa sekundit enne lisaaja teise perioodi lõppu.

Tulsa jäi esimesena kaotusseisu, aga Meinhardi väravad aitasid meeskonnal jätkata täiseduga. Ülikooli ajaloo parimat hooaja algust tegev Tulsa on nüüd võitnud kõik seni mängitud kaheksa kohtumist, vahendab Soccernet.ee

Meinhard mängis SMU vastu 74 minutit ja sooritas neli pealelööki, millest kolm läksid raamide vahele. Sel hooajal kokku on ta löönud nüüd seitsme mänguga seitse väravat.