Palmeiras pääses teist aastat järjest Copa Libertadorese finaali

Palmeiras
Palmeiras Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Lõuna-Ameerika tähtsaimal jalgpalli klubiturniiril Copa Libertadoresel on selgunud esimene finalist, kui Brasiilia kõrgliigaklubi Palmeiras alistas poolfinaalis võõrsil löödud värava reegli abil Atletico Mineiro.

Sao Paolos toimunud avamängus väravaid ei löödud. Korduskohtumine Atletico Mineiro koduväljakul lõppes 1:1 viigiga. Seejuures jäi Palmeiras 52. minutil Eduardo Vargase tabamusest kaotusseisu, aga Dudu viigistas 68. minutil Gabriel Veroni söödust.

Eelmisel hoajal Brasiilia kõrgliigas alles seitsmenda koha saanud, aga Copa Libertadoresi finaalis Santose alistanud ja võitjaks kroonitud Palmeiras kohtub sel aastal finaalis Brasiilia klubi Flamengo või Ecuadori klubi Barcelonaga. Selle paari avamängu võitis Flamengo koduväljakul 2:0.

Toimetaja: Kirte Katrin Sarevet