Brighton viigistas viimasel minutil, liidrina jätkab Liverpool

Brighton ja Crystal Palace
Brighton ja Crystal Palace Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga kuuendas voorus mängisid Crystal Palace ja Brighton 1:1 viiki.

Mängu eel oli Brightonil võimalus teha ajalugu ning võiduga tõusta esmakordselt liiga liidriks.

Esimesel poolajal näitas kindlamat mängu Crystal Palace ning teisel lisaminutil realiseeris Wilfroied Zahka penalti ja Bighton jäi 0:1 kaotusseisu. Alles teise poolaja viimasel lisaminutil suutis Brightoni mängija Neal Maupay seisu viigistada.

Brighton ei tõusnud viigiga liiga liidriks ning asub tabelis hetkel kuuendal kohal. Liidrile Liverpoolile kaotatakse ainult ühe punktiga. Crystal Palace on kuue punktiga 15. kohal.

Toimetaja: Kirte Katrin Sarevet