Marek Peeba krooniti veemoto Euroopa meistriks

Marek Peeba
Marek Peeba Autor/allikas: Algo Kuus

Poolas Rogoznos toimunud veemoto hooaja viimastel tiitlivõistlustel tuli klassi F-125 Euroopa meistriks eestlane Marek Peeba.

Peeba võitis kaks esimest sõitu, kolmandas ta diskvalifitseeriti ja teenis neljandas teise koha, mis oli kokkuvõttes 1100 punktiga võitmiseks piisav. Teiseks tuli poolakas Sebastian Kecinski (1025) ja kolmandaks itaallane Luca Finotti (769). Teine eestlane Joonas Lember jäi neljandaks (694).

Mõne nädala eest Tšehhis sama paadiklassi maailmameistriks kroonitud Sanna Aaslav-Kaasik oli kohal ka Poolas, kus avasõidu katkestas ja järgmistes sõitudes enam starti ei tulnud. Peeba oli tookord neljas.