Vahetusest sekkunud Mets aitas CSKA-l võitu kindlustada

Karol Mets
Karol Mets Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Bulgaaria klubijalgpalli suurima vastasseis on pealinnaklubide Sofia CSKA ja Sofia Levski duell, millest tänavu sai osa ka Eesti jalgpallur. Karol Mets tuli mängu vahetusest ning aitas CSKA-l kindlustada Igavese Derbi nime kandvas vastasseisus olulist 2:1 võitu.

Läbi aegade üle 200 korra peetud duellis haaras ohjad külalismeeskond Levski, asudes pooltunni möödudes Georgi Milanovi väravast juhtima. CSKA suutis aga minut enne poolajavilet tänu Graham Carey väravale viigistada ning 65. minutil tõi Jordy Caicedo tabamus neile võidu. Mets sekkus mängu 82. minutil ja aitas lõpuminutitel võidupunktidest kinni hoida, vahendab Soccernet.ee.

Bulgaaria kõrgliigas ainsana kaotuseta püsiv CSKA on liigatabelis kolmas, jäädes Plovdivi Botevist maha kahe ja Sofia Slaviast ühe punktiga. Samas on neil konkurentidest vastavalt kolm ja kaks mängu vähem peetud.