Külaliste kiire avavärav jäi Eesti - Wales MM-valikmängus ainsaks

Eesti naiste jalgpallikoondis
Eesti naiste jalgpallikoondis Autor/allikas: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti naiste jalgpallikoondis kaotas Pärnus toimunud MM-valikmängus Walesile 0:1. Ainsa värava lõi juba viiendal minutil Natasha Harding.

Eesti on alustanud nüüd I-valikgruppi kahe kaotusega - esimeses mängus jäädi samuti Pärnus alla Sloveeniale 0:4.

Walesil on vastupidiselt kirjas kaks võitu - kui Eestile löödi vaid üks värav, siis turniiri alustati kodus 6:0 võiduga Kasahstani üle.

Järgmised valikmängud peab Eesti koondis oktoobris - võõrsil tuleb minna vastamisi tunamulluse MM-veerandfinalisti Prantsusmaa ja taas Walesiga.