Messi tegi Pariisi publiku ees debüüdi ja PSG võitis

Lionel Messi
Lionel Messi Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Suvel Prantsusmaa tippklubi Pariisi-Saint Germainiga liitunud Lionel Messi tegi pühapäevases mängus Pariisis klubi kodustaadionil debüüdi ning aitas klubi 2:1 võiduni.

Messi liitus klubiga juba poolteist kuud tagasi ning enne pühapäeva oli ta mänginud PSG eest kahel korral, aga mõlemad mängud toimusid võõrsil ja PSG kodustaadionil õnnestus tal klubi eest mängida esimest korda.

Pühapäeval mindi vastamisi Lyoni Olympique'iga, kus kohtumise esimene värav löödi alles teisel poolajal, kui 54. minutil jõudis selleni Lyoni poolkaitsja Lucas Paqueta. Veerand tundi hiljem teenis PSG penalti, mille realiseeris Neymar ning kolmandal üleminutil kindlustas PSG-le võidu Mauro Icardi.

PSG-l on Prantsusmaa kõrgliigas kuue mänguga kirjas kuus võitu ja klubi on kindlalt esikohal. Lyonil on kuue mängu järel koos üheksa punkti ja asub tabelis üheksandal real.

Toimetaja: Kirte Katrin Sarevet