Anier lõi 36 minutiga kübaratriki ja Paide alistas Tammeka

Paide Linnameeskond
Paide Linnameeskond Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Jalgpalli Premium liiga päeva viimases kohtumises sai Paide Linnameeskond võõrsil jagu tabeli viimasest Tartu JK Tammekast 5:2.

Paide lõi kõik viis väravat juba esimesel poolajal: skoori tegid Henri Anier (6., 14. ja 36. minutil), Joseph Saliste (33.) ja Siim Luts (43.).

Teine poolaeg läks paremini Tammekal: väravani jõudsid Tristan Koskor (49. penaltist) ja Artur Uljanov (68.). Lisaks sai Paide mängija Sander Sinilaid 62. minutil teise kollase kaardi.

Premium liigas seitsmenda kaotuse saanud Tammeka jätkab liigatabeli viimasena, kuigi Pärnu JK Vaprus on vaid paari silma kaugusel ja lisaks on Tartul üks kohtumine varuks.

Eelmises voorus Tallinna FCI Levadialt valusa 0:3 kaotuse saanud Paide hoiab aga kindlalt kolmandat kohta. Teisel positsioonil oleval Floral on küll samuti 49 punkti, aga koguni neli kohtumist vähem peetud.