Kalev/Cramo kaotas kontrollturniiril Rootsi meistrile

BC Kalev/Cramo
BC Kalev/Cramo Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Leedu pealinnas Vilniuses toimuval kontrollturniiril pidi Kalev/Cramo teist päeva järjest kaotust tunnistama. Rootsi meistrile Norrköping Dolphinsile jäädi alla 84:90.

Teisipäeval Vilniuse Rytasele 86:103 alla jäänud Cramo suutis Dolphinsi vastu tasavägist mängu näidata ja isegi paari punktiga juhtima minna kuni teise veerandaja lõpuni. Kalevi eduseisul 34:30 tegid rootslased aga 17:4 vahespurdi ja asusid poolajaks 47:38 juhtima.

Kolmandal veerandajal kasvatas Norrköping oma edu veelgi, asudes paaril korral lausa 24 punktiga juhtima. Veerandaja lõpuks juhtis Dolphins 73:54.

Viimasel veerandajal alustas Cramo tagasitulekut. Kui viie minuti järel oli kaotusseis veel 16 punkti ning kaks minutit enne kohtumise lõppu 12 silma, siis punkt-punkti haaval vähendati siiski vahet, mis lõpuks vaid kuue peale jäi.

Kalevi parimad skooritegijad olid Silas Melson 18 punkti, Davion Berry 14 ja Kristjan Kitsing 12 punktiga. Võitjate parimad olid Felix Terins ja Jackson Rowe 18 punktiga.

Toimetaja: Gerd Eston Sepp