Murrand jõudis Liepajas poolfinaali, kolm eestlast paarismängu finaalis

Marten Murrand Autor/allikas: Eesti Tennise Liit

Liepajas toimuval ITF-i kolmanda kategooria tenniseturniiril jõudis Marten Murrand üksikmängus poolfinaali ning paarismängus partneri Markus Mölderiga finaali. Neidude turniiril jõudis paarismängus finaali Elisabeth Iila.

Marten Murrand jõudis ainsa eestlasena üksikmängu poolfinaali, kui alistas Ivan Krementšutski (Ukraina) 6:3, 1:6, 6:2. Poolfinaalis kohtub Murrand austerlase Jan Kobierskiga, kes alistas turniiri veerandfinaalis Oliver Ojakääru 3:6, 6:3, 6:3, vahendab Tennisnet.ee.

Murrand osales ka paarismängus, kus alistasid partneri Markus Mölderiga kõigepealt võitsid teisena asetatud paari Oliver Ojakäär/Simon Mysliveci 1:6, 7:5, 10:7 ja seejärel ka Eesti täiskasvanute meistrivõistluste finaalpaari Alex-Andre Ojassalu/Indrek Soome 6:2, 7:5. Teisipäevases poolfinaalis võitsid Murrand ja Mölder paari Manvydas Balciunas/Tihhon Fjodorov 6:1, 6:2 ja jõudsid finaali.

Elisabeth Iila jõudis neidude üksikmängus veerandfinaali, kuid kaotas seal poolatar Anastasia Bozovale 4:6, 6:2, 0:6. Iila pääses aga partneri Nikola Daubnerovaga neidude paarismängus finaali, kui alistasid poolfinaalis teisena asetatud paari Ada Pietrzynska/Emilija Tverijonaite 6:2, 6:2.

Toimetaja: Kristjan Kallaste