Rannajalgpalli MM-i esimene finalist on Venemaa

Venemaa pääses esimesena 2021. aasta rannajalgpalli maailmameistrivõistluste finaali. Autor/allikas: SCANPIX/Anton Novoderezhkin/TASS

Laupäeva õhtul Venemaal Moskvas peetud pingelise rannajalgpalli maailmameistrivõistluste poolfinaali Venemaa ja Šveitsi vahel võitis penaltiseerias 5:4 kodumeeskond Venemaa.

Esimene poolfinaal pakkus vaatajatele tõelist põnevusetendust. Viimasel kolmandikul oli Šveitsil 5:3 eduseis, kuid võõrustaja Venemaa suutis seisu viimasel minutil viigistada ning lisaaeg möödus väravateta.

Normaalajal teenisid rannajalgpallis harvanähtava punase kaardi nii Venemaa kui Šveitsi pallurid ning mängu pidi pooleli jätma venelastest Kirill Romanov ja šveitslastest Michael Misev.

Penaltiseerias kerkis Venemaa kangelaseks väravavaht Maksim Tšužkov, kes tõrjus Tobias Steinemanni penalti.

Toimetaja: Grete Isabel Huik