Treieri klubi alistas Müncheni Bayerni, Kullamäe sai Burgose eest platsile

Kaspar Treier EM-valimängus Itaalia vastu
Kaspar Treier EM-valimängus Itaalia vastu Autor/allikas: FIBA.com

Itaalias, Cagliaris toimuval nelja meeskonna kontrollturniiril näitasid Kaspar Treier ja Sassari Dinamo vägevat sisu, kui tulid Euroliiga meeskonna Müncheni Bayerni vastu võimsa lõpuga suurest kaotusseisust välja ja võtsid 86:85 (23:22, 25:23, 11:21, 27:19) võidu.

Kuus ja pool minutit enne kohtumise lõppu 13 punktiga (76:63) peal olnud Bayern lasi sealt edasi Itaalia klubil visata koguni 23 silma. Viimasel minutil vahetati paaril korral liidriohje, kuid otsustava naela lõi Bayerni kirstu J Burnell, kelle vastu vilistati neli sekundit enne normaalaja lõppu kolmepunktiviskel viga. 24-aastane ameeriklane tabas kolmest vabaviskest kaks ja sellest piisas võiduks, vahendab Korvpall24.geenius.ee.

Septembris 22-aastaseks saav Kaspar Treier teenis pingilt sekkudes 15 minutit mänguaega ning sai kirja ühe punkti (kolmesed 0/1, vabavisked 1/2), kolm lauapalli (neist kaks rünnakul) ja kaks resultatiivset söötu. Tema vastu tehti kolm viga.

Samuti käis reede õhtul toimunud kontrollkohtumises Hispaania kõrgliigaklubi Burgose eest mõneks minutiks platsil Eesti koondise tagamängija Kristian Kullamäe, kes aga 59:68 kaotusmängus suurt rolli ei näinud.

Samal turniiril toimunud avakohtumises alistas Sander Raieste koduklubi Baskonia 75:70 itaallaste Napoli Basketi, aga 22-aastast eestlast meeskonnas selleks mänguks ei olnud.

Loe pikemalt Korvpall24.geenius.ee portaalist.

Toimetaja: Kristjan Kallaste