Hein ja Paskotši mängisid Inglismaal üksteise vastu

Karl Jakob Hein
Karl Jakob Hein Autor/allikas: Jana Pipar

Inglismaa Premier League 2 kolmandas voorus läksid vastamisi noored Eesti jalgpallikoondislased Karl Jakob Hein ja Maksim Paskotši. Peale jäi esimene.

Tottenham Hotspuri U-23 koduväljakul peetud lahingus läks Spurs küll Arsenali eakaaslaste vastu 50. minutil Alfie Devine'i väravast juhtima, kui Hein üle mängiti, ent Kido Taylor-Harti kaks tabamust 59. ja 71. minutil tõid 2:1 võidu Arsenalile, kirjutab Soccernet.ee.

Eesti koondise esiväravavaht Hein mängis Arsenali särgis kaasa kogu kohtumise. Neljapäeval Konverentsiliiga mängus Pacos Ferreira vastu teiste seas koos Heung-Min Soni, Dele Alli ja Pierre-Emile Höjbjergiga Tottenhami esindusvõistkonna pingile kuulunud Paskotši alustas reedest lahingut pingilt ning sekkus 69. minutil esimese vahetusmängijana.

Liigatabelis tõusis Arsenal kuue punktiga hetkel teiseks. Tottenham jätkab nelja silmaga viiendana.