Paskotši sai Tottenhami kaotuses väljakule

Maksim Paskotši Tottenhami treeningul (paremalt teine)
Maksim Paskotši Tottenhami treeningul (paremalt teine) Autor/allikas: Tottenhami Twitter

Tottenham Hotspuris mängiv Eesti koondise 18-aastane keskkaitsja Maksim Paskotši sai meeskonna eest esimest korda ametlikus mängus väljakule, kui tegi neljapäeval klubi Konverentsiliiga kaotuses kaasa viimased kaheksa minutit.

Esmaspäeval registreeris Tottenham esimest korda noore eestlase ametlikeks mängudeks meeskonna koosseisu. Tottenham rändas neljapäeval Portugali, et Konverentsiliiga play-off'is kohtuda Pacos Ferreiraga, kes Inglismaa klubi 1:0 alistas.

Pacos Ferreira asus mängu 45. minutil Lucas Silva väravast juhtima ning hoidsid teisel poolajal enda värava puhtana, et kindlustada play-off'i avakohtumises suurklubi vastu võit.

87. minutil vahetas Tottenhami portugallasest peatreener Nuno Espirito Santo Paskotši mängu, kuid noor eestlane ei suutnud siiski mängu piisavalt suurt muudatust tuua, et klubi viigivärava leiaks.

Tottenhami Konverentsiliiga teekond jätkub 26. augustil, kui Pacos Ferreiraga peetakse kodus korduskohtumine. Klubi alustas enda Premier League'i hooaega 15. augustil 1:0 võiduga Manchester City üle, järgmine mäng toimub pühapäeval, kui Tottenham kohtub Wolverhampton Wanderersiga.

Toimetaja: Kristjan Kallaste