Elena Malõgina alistas Hollandis neljandana asetatud Belgia tennisisti

Elena Malõgina
Elena Malõgina Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Naiste 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i turniiril Hollandis Oldenzaalis tegi hea mängu Elena Malõgina, kes jõudis teatavasti põhitabelisse läbi kvalifikatsiooni.

Põhitabeli esimeses ringis sai Elena Malõgina (WTA 567.) jagu neljandana asetatud Belgia tennisistist Lara Saldenist (WTA 300.) kolmes setis 7:5, 0:6, 6:3, vahendab Tennisnet.ee.

16 tugevama hulgas kohtub Malõgina Norra tennisisti Malena Helgoga (WTA 442.), kellele on Eesti tennisist varem korra kaotanud – neli aastat tagasi kahes setis. Vähemalt edetabelikohti võrreldes peaks Helgo olema talle kontimööda. Karjääri jooksul on Helgol ette näidata üks ITF-i turniirivõit rohkem – neli.

Sealsamas Oldenzaalis meeste ITF-i turniiril (M15) langes Vladimir Ivanov (ATP 696.) aga konkurentsist. Esimeses ringis pidi ta tunnistama kohaliku tennisisti Guy Den Heijeri (ATP 875.) nappi paremust tulemusega 6:4, 4:6, 4:6. Heijeri kontos turniirivõidud ITF-i tuuril veel puuduvad. Juunikuus kaotas Ivanov samale mehele kindlamalt, kahes setis. Hollandlase üheks trumbiks oli parem serv. Määravaks sai Ivanovile ehk teises setis ühe servimurde edu kasutamata jätmine. Kolmandas setis ei omanud meie tennisist ühtegi murdepalli vastase nelja vastu.