Rootsi jalgpallimeister astus ühe jalaga Meistrite liiga alagrupiturniirile

Malmö mängijad
Malmö mängijad Autor/allikas: SCANPIX/TT NEWS AGENCY

Jalgpalli Meistrite liiga play-off'is peeti kolmapäeva õhtul kolm kohtumist, kindlaima edu saavutas kordusmängude eel Rootsi meister Malmö, kes oli koduväljakul Bulgaaria klubist Ludogoretsist üle 2:0.

Viimasel ajal heas hoos olnud Malmö läks kohtumist juhtima 26. minutil, kui Serbia poolkaitsja Veljko Birmancevic keerutas karistusala joonelt võrku madala löögi. 61. minutil tõrjus Ludogoretsi väravavaht Rootsi klubi kapteni Anders Christianseni soorituse, aga pall langes Jo Inge Bergetile, kes vormistas mõnelt meetrilt Malmö 2:0 võidu.

Malmö on praeguse formaadiga Meistrite liiga alagrupiturniiril mänginud kaks korda, hooaegadel 2014/15 ja 2015/16. Hooaegadel 2018/19 ja 2019/20 mängiti Euroopa liiga alagrupiturniiril, mõlemal korral saadi ka grupist edasi.

Lissaboni klubi Benfica alistas Rafa Silva ja Julian Weigli esimese poolaja väravatest koduväljakul 2:1 Eindhoveni PSV, Berni Young Boys oli 3:2 üle Ferencvarosist.