Viidas tegi Portugalis debüüdi ning aitas koduklubil kindlalt võita

Jalgpall Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Talvel Portugali tippklubi Vitoria Guimaraesiga mitmeaastase lepingu sõlminud Sten Jakob Viidas debüteeris esmaspäeval klubi U-19 võistkonna eest, kui noortetiim alistas liiga avamatšis 3:0 Oliveirense.

Vitoria noortesats läks kodumängus juba kümnendal minutil juhtima ning teise poolaja alguses löödi ka järgmised kaks väravat. Seejuures oli hea võimalus neljas lüüa kohtumise lõpuminutitel, ent siis eksis Vitoria mängumees penaltiga. Eesti U-17 koondises 11 mängus platsile saanud Viidas sekkus matši vahetusest, vahendab Soccernet.ee.

Toimetaja: Kristjan Kallaste