Käit ja Domžale langesid eurosarjas konkurentsist

Mattias Käit
Mattias Käit Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Eesti jalgpallikoondise keskpoolkaitsja Mattias Käidi eurohooaeg lõppes koduväljakul saadud kaotusega Trondheimi Rosenborgile.

Sloveenias palliva Mattias Käidi koduklubi Domžale eurohooaeg sai lõpu Euroopa Konverentsiliiga kolmandas eelringis, kui korduskohtumises kaotati Rosenborgile eduseisust 1:2, kirjutab Soccernet.ee.

Võiduvärava lõi Rosenberg seekord alles 86. minutil. Kuna avakohtumise oli Rosenborg Norras võitnud 6:1, sammuti kindlalt järgmisesse ringi.

Kui nädala eest sekkus Käit väljakule teiseks poolajaks, siis teisipäeval oli ta Domžale algkoosseisus ja tegi kaasa terve kohtumise. Kuigi paberil rivistati ta üles keskkaitsjana, mängis eestlane reaalsuses kontrolliva poolkaitsjana. Domžale tänavusuvisest kuuest euromängust teenis Käit minuteid kõigis, kuuludes neljal juhul algkoosseisu. Esimese ringi kordusmängus lõi ta Swift Hesperange võrku olulise värava, mis aitas Domžale teise eelringi.