Paide alistas Tuleviku, Klavan panustas kahe väravaga

Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Autor/allikas: SCANPIX

Laupäeval peetud Premium liiga 19. vooru mängus võttis Paide Linnameeskond Viljandi Tuleviku üle keerulise 3:1 võidu.

38. minutil lükkas Tuleviku eest palli väravasse Kaimar Saag ja viljandlased jõudsid juba juhtväravat tähistada, kuid siis tõusis suluseisu märgiks abikohtuniku lipp.

Henri Anieri puudumisel kerkis aga Paide rünnakul esile keskkaitsja Ragnar Klavan. Ise Viljandis sündinud mees viis oma uue koduklubi juhtima avapoolaja üleminutitel.

Eduseisus mängides kergitas Paide pisut jalga gaasipedaalilt ning Tulevik tuligi edukalt mängu tagasi. 68. minutil, mil palli saatis väravasse Nikita Komissarov.

Paide leidis oma mängu taas 76. minutil ja sai oma tahtmise läbi standardolukorra. Saliste karistuslöök leidis Klavani, kes kerkis värava ees kõige kõrgemale ja skooris peaga.

Lõppskoori vormistas 89. minutil Siim Luts.

Toimetaja: Kristin Lass