Pika koduklubi üllatas Belgia hiidu

Artur Pikk Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Lisaks Tallinna Florale käisid neljapäeval eurosarjas platsil ka kaks välismaal mängivat eestlast - Mattias Käit ja Artur Pikk lõid kaasa Konverentsiliiga kohtumistes.

Seni Konverentsiliigas igati tublit minekut näidanud Käiti ja Domžalet tabas täna aga tõeline krahh. Vastas olnud Trondheimi Rosenborg asus juba 40. minutiks 4:0 juhtima, Domžale hingele tõi veidigi palsamit Enes Alici poolt poolaja eelviimasel minutil löödud värav, kirjutab Soccernet.ee.

Mängu vahetuspingilt alustanud Käit sekkus platsile teise poolaja avaminutil, kuid selleks hetkeks oli Rosenborg juba taaskord sihile jõudnud ja seisuks 5:1 teinud. Kokkuvõttes võitsid norrakad 6:1.

Pikk ja RFS said võõrsilt kaasa ülimalt väärtusliku viigi, kui eeldatavaks favoriidiks olnud Belgia klubi Gent end juba pooltunni möödudes 0:2 kaotusseisust leidis. Teisel poolajal suutsid belglased end aga rehabiliteerida ja jõudsid 2:2 viigini.