Lõhmus-Korotkov piirdusid Rwanda MK-etapil kvalifikatsiooni teise ringiga

Dimitri Korotkov - Timo Ander Lõhmus
Dimitri Korotkov - Timo Ander Lõhmus Autor/allikas: FIVB

Eesti rannavõrkpallurid Timo-Ander Lõhmus ja Dmitri Korotkov piirdusid Rwandas toimuval Rubavu kahe tärni maailmakarika etapil kvalifikatsiooni teise ringiga. Eestlased pidid vastu võtma 1:2 kaotuse Prantsusmaa paarilt Arthur Canet-Teo Rotar.

Kohtumist alistas paremini Eesti paar, kui avageimis võeti selge 21:15 võit. Teises, küllaltki võrdselt kulgenud geimis suutis oma paremuse panna maksma Prantsumaa paar, kes oli napilt 21:19 eestlastest parem.

Kolmandas otsustavas geimis võitlesid Eesti mehed küll südikalt, kuid skooriga 15:17 tuli siiski prantslaste paremust tunnistada. Seega kuulus ka kogu mänguvõit 2:1 geimidega Prantsusmaa meestele.

Canet ja Rotar tagasid võiduga ka koha põhiturniiril.

Eestlastest olid Rwandas veel võistlustules Eesti naiste esipaar Hollas-Soomets, kes pidid samuti kahjuks kvalifikatsiooni teises ringis kaotusega leppima.

Toimetaja: Sten-Kristjan Nurk