VIDEO | Andres Operi värav aitas Viimsi Tipneri karikavõistlustel edasi

Andres Oper (paremal) Eesti jalgpallikoondise abitreenerina. Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Reedel peetud Evald Tipneri karikavõistluste 1/64-finaali kohtumine Esiliiga B klubi Viimsi JK ja Premium liiga meeskonna Pärnu Vapruse vahel lõppes esimese 3:1 võiduga lisaajal, kus jala sai valgeks ka 43-aastane Andres Oper.

Viimsi asus mängu 19. minutil juhtima, Kui Ken-Marten Tammeveski Vapruse võrku sahistas. Pärnu klubi viigistas seisu 25. minutil ning mäng läks 1:1 viigil lisaajale. Lisaaja kümnendal minutil pääses Eesti koondise pikaajaline ründaja Andres Oper värava peale ning paigutas palli kindlalt Vapruse võrku. Seejärel teenis Viimsi veel esimese lisaaja lisaminutitel penalti, mille Gregor Lehtmets realiseeris.