Endised Eesti koondislased kukutasid Purje hoolealused karikasarjast välja

Tarmo Kink Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti jalgpalli kolmanda liiga võistkond Tallinna FC Zenit, kus pallivad mitmed tipptasemel putsad varna riputanud endised Eesti koondislased, alistas karikasarjas Ats Purje juhendatava JK Tallinna Kalevi U-21 meeskonna 4:2.

Mänguskoori avas juba neljandal minutil legendaarne ääreründaja Tarmo Kink, kel Eesti koondise särgis kirjas 83 mängu ja kuus väravat. Veerandtunni möödudes duubeldas seisu teine endine koondislane, 31 mänguga neli väravat löönud Ingemar Teever, vahendab Soccernet.ee.

Pooltunni möödudes lõi Robin Tukia Kalevi poolelt ühe värava vastu, aga enne poolajapausile minekut taastas Kink Zeniti kaheväravalise eduseisu. Kohe teise poolaja alguses vähendas Brandon Bachmann kaotusseisu taas ühele väravale, aga Teeveri 72. minuti värav tõi 4:2 võidu siiski kolmanda liiga klubile.