Levadia kindlustas liigatabeli esikohta, Legion lõi Pärnule neli väravat

{{1625160120000 | amCalendar}}
Tallinna FCI Levadia Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Jalgpalli Premium liigas pikendas neljapäeva õhtul Tallinna FCI Levadia enda edu liigatabelis, kui alistas Tartu JK Tammeka 2:1. Teises neljapäevases mängus võitis Tallinna Legion Pärnu Vaprust 4:1.

Levadia asus mängu juhtima juba 16. minutil, kui kapten Brent Lepistu nurgalöögist värava realiseeris. Robert Kirss lisas 37. minutil Levadia edule, kui lõi tõrjutud palli Tammeka võrku. Tartu klubil õnnestus 87. minutil üks värav vastu lüüa, kui Levadia keskkaitsja Luka Lukovici õhtu teise kollase kaardi tõttu varakult lõppes. Igor Dudarev realiseeris penalti, kuid sellest polnud piisavalt ja Levadia võttis 2:1 võidu.

Ka Legion alustas väravatega vara: Artjom Artjunin lõi esimese 14. minutil. Kuus minutit hiljem tegi Pavel Dõmov väravalisa ning 38. minutil pikendas Kirill Nesterov Legioni edu veelgi. 47. minutil lõi Nikita Andreev neljanda värava ning 4:0 seisul püsis mäng kuni 86. minutini, mil Magnus Villota Pärnu eest värava lõi.

Tabeliseis: 1. Levadia 40 punkti (16 mängust), 2. Flora 36 (14), 3. Paide 34 (16), 4. Kalju 26 (16), 5. Legion 20 (15), 6. Trans 17 (14), 7. Tulevik 14 (16), 8. Kuressaare 10 (15), 9. Tammeka 9 (13), 10. Vaprus 8 (15).

Toimetaja: Kristjan Kallaste