Maailma esireket pääses Wimbledonis kolmandasse ringi

Ashleigh Barty. Autor/allikas: SCANPIX/AP

Wimbledoni suure slämmi tenniseturniiril pääses neljapäeva õhtul maailma esireket Ashleigh Barty kolmandasse ringi, kui alistas venelanna Anna Blinkova 6:4, 6:3.

Barty langes avasetis servimurdel 0:2 kaotusseisu, kuid viigistas seejärel kahe järjestikuse geimivõiduga seisu. Edasi kulges esimene sett tasavägiselt, kuid austraallannal õnnestus 4:4 seisult realiseerida 6:4 setivõit.

Teises setis läks algus ümberpööratult ning Barty asus hoopis 2:0 juhtima, kuid Blinkova viigistas. Seejärel võitis maailma esireket seisult 3:3 kolm järjestikust geimi ning kindlustas 6:3 setivõiduga pääsme turniiri kolmandasse ringi, kus kohtub tšehhitar Katerina Siniakovaga.

Toimetaja: Kristjan Kallaste