Käit sai end proovile panna Horvaatia ja Aserbaidžaani tippklubide vastu

Mattias Käit Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Kuna Sloveenia kõrgliiga on hetkel suvepausil, saavad kohalikud võistkonnad enda taset testida sõpruskohtumistes. Mattias Käidi koduklubi Domžale külastas nii Horvaatia kolmandat HNK Rijekat kui ka Aserbaidžaani meistrit Bakuu Neftcit. Nendest esimesele kaotati 0:1 ning teist võideti 2:1.

Kohtumises Rijeka vastu sai eestlane platsil olla 60. minutit. Võidumängus Bakuu üle sekkus eestlane mängu 60. minutil, mil kõik väravad olid juba löödud, vahendab Soccernet.ee.

Domžale järgmine punktimäng toimub 8. juulil, mil UEFA Konverentsiliigas võõrustatakse Luksemburgi kolmandat Hesperange Swifti.