Stanley karikas: tiitlikaitsja Tampa Bay teenis teise järjestikuse võidu

NY Islanders - Tampa Bay Lightning
NY Islanders - Tampa Bay Lightning Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

Jäähoki Stanley karikavõistlustel teenis tiitlikaitsja Tampa Bay Lightning poolfinaalseerias teise võidu, alistades läinud öösel New York Islandersi 2:1.

Lightning asus New Yorgis peetud kohtumist juhtima avakolmandiku 11. minutil, mil skoori avas Yanni Gourde. Cal Clutterburck viigistas küll teisel kolmandikul Islandersi eest seisu, aga Brayden Pointi värav 20 sekundit enne kolmandiku lõppu viis Lightningu taas juhtima.

Nelja võiduni peetav poolfinaalseeria jätkub ööl vastu laupäeva New Yorgis. Seeria avamängus võidutses Islanders 2:1, teise mängu võitis Lightning 4:2.

Teine poolfinaalseeria Montreal Canadiens'i ja Vegas Golden Knightsi vahel on kahe mängu järel viigis. Avakohtumise võitis Vegas 4:1, teise mängu Montreal 3:2.